Kierownik starachowickiego pogotowia na emeryturze

  • 01.12.2021, 10:31
  • Adrianna Krzemińska
2021-12-01-chrobotok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po 16 latach pracy na zasłużony odpoczynek emerytalny odszedł kierownik starachowickiego oddziału Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Jarosław Chrobot. Służbę zakończył uroczystym pożegnaniem z udziałem znajomych, współpracowników oraz zaprzyjaźnionych instytucji.

Podczas uroczystości zakończenia swojej pracy zawodowej Jarosław Chrobot złożył podziękowania swoim przyjaciołom oraz zasłużonej załodze ratownictwa medycznego, z którą przez lata współpracował. Kierownik starachowickiego oddziału Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego podkreśla, że praca w służbach medycznych nie jest łatwa, ale bardzo wartościowa. Zachęca młode osoby do podążania tą ścieżką zawodową. Jarosław Chrobot jest też prezesem Związku Kombatantów Rzeczypospolitej. Na co dzień związany jest z gminą Nowa Słupia, gdzie organizuje spotkania historyczne.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe