Wielkie otwarcie „Lodowiska pod Choinką”

  • 03.12.2021, 10:47
  • Adrianna Krzemińska
2021-12-03-lodowisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej rusza pierwsze od kilku lat prawdziwe lodowisko. Oficjalne otwarcie z niesamowitymi atrakcjami oraz bezpłatna nauka jazdy na lodzie odbędą się już 4 grudnia o godzinie 17:00. Mroźna ślizgawka zagości w Starachowicach na najbliższe 3 miesiące.

4 grudnia odbędzie się wydarzenie inaugurujące I sezon zimowy pt. „Lodowisko pod choinką” Prezydent miasta Marek Materek zaprasza mieszkańców na oficjalne otwarcie lodowej tafli. Prezydent wspomniał o kosztach związkach z powstałym obiektem. Dla osób, które przybędą na to niezwykłe wydarzenie, zostały przygotowane liczne atrakcje. Dyrektor MOSiR Krzysztof Szczygieł poinformował również, w jakich godzinach na co dzień będzie można skorzystać ze ślizgawki.

Lodowe tercje będą trwać około godziny. Koszty biletów są już znane. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmie również zgłoszenia od placówek szkolnych na rezerwację lodowiska w ramach bezpłatnych godzin wychowania fizycznego. Lodowisko to nie jedyna atrakcja w naszym mieście. Już 6 grudnia Starachowice odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj. Tego dnia przejedzie on głównymi ulicami Starachowic, startując sprzed urzędu miejskiego. Prezydent miasta Marek Materek na prośbę Mikołaja przeczytał telegram adresowany do wszystkich dzieci z powiatu starachowickiego, które będą mogły spotkać się z tą sympatyczną postacią.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nocny trucker
Nocny trucker 03.12.2021, 17:33
Brawo dla pomysłodawcy odnośnie Mikołaja ! Nie możemy się już doczekać !!!

Pozostałe