Radni jednogłośnie uchwalili budżet na 2022 rok

  • 17.12.2021, 12:40
  • Iwona Bryła
2021-12-17budzet.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wydatki na poziomie ponad 400 mln zł, z tego pula środków przewidziana na inwestycje w wysokości ponad 200 mln zł na 82 zadania wieloletnie i na 20 do realizacji w 2022 roku. Tak w największym skrócie wygląda nowy budżet Starachowic uchwalony dziś jednogłośnie przez radę miejską.

Prezydent Starachowic Marek Materek jeszcze przy pierwszej prezentacji budżetu w formie projektu, nazwał go rekordowym, a dziś powtórzył to określenie. Również radni miejscy pozytywnie ocenili politykę finansową miasta, co było widać w czasie zgodnego poparcia budżetu w głosowaniu. We wcześniejszej dyskusji natomiast przeważało zadowolenie, ale były też zastrzeżenia.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe