Dwie osoby zatrzymane. Ranny 30-latek

  • 13.01.2022, 08:45
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dwie osoby zatrzymane. Ranny 30-latek
W niedzielny wieczór policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali mężczyznę i kobietę. Funkcjonariusze ustalili, że mieli oni związek z uszkodzeniem ciała 30-latka, które miało miejsce tego samego dnia na jednej z ulic miasta.

W niedzielę, przed godziną 20 starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące bójki na jednej z ulic miasta. W wyniku całej sytuacji miał zostać zraniony mężczyzna. Na miejscu zdarzenia policjanci nie zastali już sprawców. Pokrzywdzonym okazał się 30-latek, który z raną okolic brzucha został przetransportowany do szpitala, jego stan na szczęście nie był zagrażający życiu. Policjanci od razu podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Szereg czynności doprowadził ich do zatrzymania na terenie miasta dwóch osób – 39-letniej kobiety oraz 30-letniego mężczyzny, który był już wcześniej notowany.

Dzisiaj wobec mężczyzny został zastosowany środek w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty m.in. usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe