Nagrody i awanse dla chórzystów z Parku Kultury w Starachowicach

  • 13.01.2022, 13:55
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nagrody i awanse dla chórzystów z Parku Kultury w Starachowicach
2022 rok dla chórzystów z Parku Kultury przyniósł już w styczniu owoce muzycznej pracy śpiewaków. Nagroda oraz awans do finałowych eliminacji – to pierwsze sukcesy starachowickich chórów w nowym roku.

Chórzyści mieszanego ‘’Kamertonu’’ z Festiwalu Kolęd i Pastorałek ‘’Nocy Niepojęta’’ w Kałkowie- Godowie 8 stycznia do Starachowic wrócili z pierwszą nagrodą konkursu w swojej kategorii. Kolejnego dnia – 9 stycznia podopieczni na co dzień pracujący pod okiem dr Bożeny Magdaleny Mrózek wzięli udział w rejonowych eliminacjach XXVIII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2022. Wydarzenie miało miejsce w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej. Do finału konkursu zostały zakwalifikowane dwa chóry: Żeński Chór "Kamerton" i Mieszany Chór "Kamerton". Wielki finał już za 2 tygodnie - 23 stycznia.
- Bardzo dziękuję chórzystom za sukcesy, które wynikają z systematycznej pracy i ogromnego zaangażowania w działalność chórów – mówi dyrygentka – Trzymajcie za nas kciuki, a chętnych do wspólnego śpiewania zapraszam do Parku Kultury.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe