Politycy Konfederacji w Starachowicach

  • 17.01.2022, 10:35
  • Iwona Bryła
2022-01-17bosak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiczanie mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami koalicyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, m.in. z posłem Krzysztofem Bosakiem. Ich wizyta w naszym mieście była jedną z cyklu spotkań z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego. Odbyła się w Fundacji - Agencja Rozwoju Regionalnego.

Jak zapowiedział przed spotkaniem poseł Krzysztof Bosak jego uczestnicy będą mogli posłuchać, czy też zapytać o wszelkie interesujące ich kwestie począwszy od kulisów pracy w Sejmie po aktualne wydarzenia z Polski i świata, jak np. epidemia COVID- 19, rządowy program Polski Ład, czy kryzys na naszej granicy z Białorusią. Parlamentarzysta podzielił się też wnioskami z poprzednich spotkań. Wynikało z nich np., że Polacy obawiają się wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciw koronawirusowi.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 24.01.2022, 18:14
W Konfederacji każdy mówi co innego. Tylko młodzi dadzą się im nabrać. Często są na tak, a jak przychodzi głosowanie , to głosują przeciw. Nie budzi to mojego zaufania.

Pozostałe