Ceramika czy szkło? Co wybrać, tworząc projekt na kubki firmowe?

  • 20.06.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Ceramika czy szkło? Co wybrać, tworząc projekt na kubki firmowe?
Projektowanie kubków reklamowych może stanowić spore wyzwanie, nawet jeśli od lat budujecie swój biznes. Należy nie tylko poznać rynek, ale także dobrze zastanowić się, jakie potrzeby mają wasi potencjalni klienci. Wówczas o wiele prościej jest podjąć decyzję i wybrać kubki z nadrukiem pasujące do profilu marki. W dzisiejszym artykule pragniemy jednak skupić się na często pomijanej kwestii, jaką jest materiał wykonania. Co wybrać – kubki szklane czy kubki ceramiczne?

Kubki z nadrukiem – każdy szczegół ma znaczenie

Wbrew powszechnemu przekonaniu inwestycja w wysokiej jakości gadżety reklamowe może przynieść więcej korzyści aniżeli płatna kampania reklamowa. Chodzi przede wszystkim o to, aby stworzyć spersonalizowany upominek spójny z marką oraz wartościami, jakie za nią stoją. Prowadząc biznes zgodny z nurtem eko, raczej nie wprowadzicie plastikowych słomek. Długopisy z bambusa i wielorazowe kubki z pokrywką sprawdzą się natomiast świetnie. Wskazane jest, aby wcześniej określić grupę odbiorców oraz cel, jaki pragniecie osiągnąć. Wówczas będziecie mogli dostosować kierunek działania zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych odbiorców, a także z waszymi planami na najbliższy czas. Wybrane przez was gadżety z czasem przyniosą oczekiwane efekty, dzięki czemu rozpoznawalność firmy na rynku wzrośnie, a marka zacznie być kojarzona wyłącznie pozytywnie. Zanim jednak będzie mogło to mieć miejsce, należy zaprojektować nadruk docelowy, który zostanie umieszczony na kubku oraz zastanowić się nad materiałem jego wykonania. Niestety wciąż zdarza się, że szczegóły te – choć kluczowe, nie są brane pod uwagę. Czym to skutkuje? Wybrane gadżety reklamowe okazują się być stratą czasu i pieniędzy. Jak zatem zaprojektować kubki z nadrukiem i o czym w szczególności pamiętać?

Kubki szklane z logo – wady i zalety

W ostatnim czasie zauważyliśmy, że kubki szklane z logo ponownie zaczęły zyskiwać duże zainteresowanie. W sklepach z dodatkami wnętrzarskimi znajdziecie je w różnych wariantach, dzięki czemu wybór naczynia nie przysporzy wam większych trudności. Czy zastanawialiście się jednak, dlaczego kubki szklane są tak chętnie wybierane? Otóż najprawdopodobniej wynika to z faktu, iż są bardzo lekkie i estetyczne. Jeśli postawicie na model wykonany ze szkła hartowanego, będziecie mogli liczyć na rzadko spotykaną trwałość. Szklane kubki z nadrukiem nie przekazują też smaku i zapachu. Warto jednak wspomnieć, że nie trzymają zbyt dobrze ciepła, przez co nie w każdej sytuacji zdadzą egzamin. Kliknij tutaj i zamów kubki szklane z logo.

Kubki szklane z nadrukiem stanowią jednak dobry pomysł, jeśli zastanawiacie się nad inwestycją w gadżety reklamowe. Podwójne dno w połączeniu z oryginalnym nadrukiem niewątpliwie zachwyca. Co więcej, będziecie mogli wykorzystać zamówione kubki z logo w trakcie wydarzenia branżowego i zainicjować rozmowę z potencjalnym klientom. Wręczony upominek to gwarancja wielu korzyści.

Kubki ceramiczne – must have czy przeżytek?

Skuteczna promocja marki wymaga wdrażania rozwiązań, które są odpowiedzią na potrzeby potencjalnych odbiorców. Oznacza to, iż nie bez znaczenia pozostają wybrane przez was upominki biznesowe. Warto wziąć pod uwagę ceramiczne kubki z nadrukiem, które od lat cieszą się ogromną popularnością, a to za sprawą ich niebywałej uniwersalności. Możecie wybrać idealny dla siebie kształt, rozmiar czy wielkość i wręczyć je zaufanym pracownikom bądź kontrahentom. W tym momencie nasuwa nam się jednak na myśl kluczowe pytanie – Jakie kubki z nadrukiem wybrać? Otóż ceramika reklamowa nie nakłada żadnych ograniczeń. Jeśli pragniecie uzyskać bardzo ekskluzywny charakter, wykorzystajcie metody zdobienia kubków reklamowych Cristal Touch i Sensitive Touch. Osobom, którym zależy natomiast na niemal fotograficznej jakości nadruku, możemy polecić technikę Art Print. Hydrocolor i Multicolor sprawdzą się zaś świetnie, jeśli lubicie bawić się wyrazistymi kolorami. Jedno jest pewne – nowe kubki ceramiczne zachwycą was jeszcze nie raz.

Co zatem wybrać? Kubki ceramiczne dają więcej możliwości, przy czym szkło ma unikatowy klimat. Dobrze zastanówcie się przed podjęciem decyzji!
 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: